Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Strona główna





Aktualności

Puchar Polski 2016/17

   Data dodania: 25-07-16 12:48:13

AKTUALIZACJA TERMINÓW!

 Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej rozlosował pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu w sezonie 2016/2017, i tak mecze I rundy odbędą się:

 

Grodzisko Raciechowice - Orzeł II Myślenice 30.07.2016r. godz. 17:00

Cyrhla Krzczonów - Cisy Harbutowice 30.07.2016r. godz. 17:00

Jordan Zakliczyn - Karpaty II Siepraw 3.08.2016r. godz. 18:30

LKS Trzebunia - LKS Rudnik II 30.07.2016r. godz. 17:00

 

II runda:

 

Cyrhla/Cisy - LKS Rudnik 6.08.2016r. godz. 17:00

Grodzisko/Orzeł II - Raba Dobczyce 6.08.2016r. godz. 17:00

Tempo Rzeszotary - Karpaty Siepraw 6.08.2016r. godz. 17:00

Gościbia Sułkowice - Pasternik Ochojno 7.08.2016r. godz. 17:00

Iskra Głogoczów - LKS Mogilany 17.08.2016r. godz. 18:00



Terminarze młodzieżówek

   Data dodania: 25-07-16 12:31:32

Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej zawiadamia, iż spotkania terminarzowe pozostałych grup młodzieżowych odbędą się:

 

II Liga Juniorów Młodszych - 4.08.2016r. (czwartek) godz. 17:00 w siedzibie Podokręgu Myślenice

II Liga Trampkarzy - 4.08.2016r. (czwartek) godz. 17:30 w siedzibie Podokręgu Myślenice

III Liga Trampkarzy - 4.08.2016r. (czwartek) godz. 18:00 w siedzibie Podokręgu Myślenice

II Liga Młodzików - 2.08.2016r. (wtorek) godz. 17:00 na obiekcie LKS Orzeł Myślenice

III Liga Młodzików - 2.08.2016r. (wtorek) godz. 18:00 na obiekcie LKS Orzeł Myślenice

Po kliknięciu na link danej klasy otworzy się propozycja terminarza. Prosimy zainteresowane kluby o zapoznanie się z nimi!



Spotkania terminarzowe

   Data dodania: 15-07-16 10:15:35

AKTUALIZACJA 5! Dodany został gotowy terminarz Klasy Okręgowej GR III z datami poszczególnych meczów. Nastąpiła również kolejna zmiana w terminarzu III Ligi Juniorów, prosimy kluby o zapoznanie się z aktualnym terminarzem!

AKTUALIZACJA 4! Zaktualizowano terminarz III Ligi Juniorów, zainteresowane kluby prosimy o zapoznanie się ze zmianami!

AKTUALIZACJA 3! Dodano wstępne terminarze II oraz III Ligi Juniorów wraz z datami spotkań terminarzowych. Zainteresowane kluby prosimy o zapoznanie się z nimi, więcej informacji poniżej!

AKTUALIZACJA 2! Dodano wstępne terminarze w Klasie A, Klasie B gr I oraz gr II. Ewentualny rezerwowy termin do rozgrywek klasy A ustalono na 5/6 listopada.

AKTUALIZACJA! Poniżej dodano link do wstępnego terminarza Klasy Okręgowej, przedstawicieli Klubów prosimy o zapoznanie sie z nim!

 

Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej zawiadamia, iż spotkania terminarzowe odbędą się:

 

Klasa Okręgowa - 21.07.2016r. (czwartek) godz. 17:30

Klasa "A" - 22.07.2016r. (piątek) godz. 17:00

Klasa "B" grupa I - 22.07.2016r. (piątek) godz. 18:00

Klasa "B" grupa II - 22.07.2016r. (piątek) godz. 18:00

II Liga Juniorów - 26.07.2016r. (wtorek) godz. 17:00

III Liga Juniorów - 26.07.2016r. (wtorek) godz. 18:00

 

Wszystkie spotkania odbywają się na obiekcie LKS Orzeł Myślenice!



Komunikat nr 25 2015/2016

   Data dodania: 1-07-16 09:57:11

W zakładce "Komunikaty" został umieszczony najnowszy 25/2015-2016 Komunikat WG i WD z dnia 30.06.2016 r.



Zgłoszenia na 2016/2017

   Data dodania: 28-06-16 11:47:58

Myślenicki Podokręg Piłki Nożnej wyznacza nieprzekraczalny termin zgłoszeń drużyn w poszczególnych klasach rozgrywkowych do sezonu 2016/2017 na 15.07.2016 r. Zgłoszeń należy dokonywać telefonicznie, meilowo lub w siedzibie Podokręgu.



Przeglądaj informacje archiwalne »