Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Strona główna





Aktualności

Terminarze Młodzików i Żaków

   Data dodania: 19-08-14 20:11:55

Podokręg Myślenice zawiadamia, że terminarze rozgrywek Młodzików oraz Żaków odbędzie się w dn. 25/26.08.2014 (poniedziałek/wtorek) w siedzibie PPN Myślenice - ul. Średniawskiego 7a w godzinach:

II Liga Młodzików GR. I - 25.08 godz. 17:30

II Liga Młodzików GR. II - 25.08 godz. 18:00

  Żaki- godz. 26.08 godz. 18:00



III RUNDA PUCHARU POLSKI

   Data dodania: 19-08-14 20:10:05

Wydział Gier Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej 19.08.2014 rozlosował III rundę Pucharu Polski 2014/2015:

Zawody należy rozegrać 10.09.2014 godz. 16:300

1. Lubomir Wiśniowa - Jordan Zakliczyn  

2. Pcimianka Pcim - Hejnał Krzyszkowice

 

 W przypadku wyniku remisowego w regulaminowym czasie, o awansie decydują rzuty karne



Aktualizacja terminarzy

   Data dodania: 9-08-14 00:17:22

Podokręg Myślenice zawiadamia, iż 14.08.2014 o 15:00 nastąpiła kolejna aktualizacja terminarzy - A, B i C klasa, a także II i III Liga Juniorów uzupełnione są już o daty wszystkich spotkań, a w rozgrywkach młodzieżowych zaktualizowane zostały szablony terminarzy przed spotkaniem terminarzowym. Wszystkie terminarze dostępne w dziale "Tabele i terminarze" oraz poniżej.

 

A klasa

B klasa

C klasa

II Liga Juniorów

III Liga Juniorów

II Liga Juniorów Młodszych

II Liga Trampkarzy

III Liga Trampkarzy

II Liga Młodzików GRUPA A

II Liga Młodzików GRUPA B

Liga Żaków



Terminarze młodzieżówek

   Data dodania: 7-08-14 11:24:18

Podokręg Myślenice zawiadamia, że terminarze rozgrywek Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy odbędzie się w dn. 18.08.2014 (poniedziałek) w siedzibie PPN Myślenice - ul. Średniawskiego 7a w godzinach:

II Liga Trampkarzy - godz. 17:00

III Liga Trampkarzy - godz. 17:30

Junior Młodszy - godz. 18:00



II runda PP 2014/2015

   Data dodania: 4-08-14 18:24:13

Wydział Gier Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej 4.08.2014 rozlosował II rundę Pucharu Polski 2014/2015:

Zawody należy rozegrać 9.08.2014 godz. 18.00

1. Lubomir Wiśniowa - Dziecanovia  

2. Jordan Zakliczyn - Gościbia Sułkowice

3. Hejnał Krzyszkowice - Orzeł Myślenice 

4. Pcimianka - zwycięsca meczu Raba-Rudnik 

w przypadku wyniku remisowego w regulaminowym czasie, o awansie decydują rzuty karne



Przeglądaj informacje archiwalne »