Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Tabele i Terminarze

Klasa Okręgowa Kraków GRUPA III

Tabela rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW GRUPA III


SEZON 2016/2017


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
LKS Mogilany
13 26 35-15
2 Górnik Wieliczka
13 26 29-20
3 Czarni Staniątki
13 26 29-20
4 Karpaty Siepraw
13 25 33-20
5 Tempo Rzeszotary
13 24 28-25
6 Raba Dobczyce
13 20 30-26
7 Orzeł Myślenice
13 20 31-22
8 Pasternik Ochojno
13 19 26-23
9
Gościbia Sułkowice
13 17 30-28
10 Wolni Kłaj
13 16 39-36
11 Targowianka Targowisko
13 14 21-30
12 Gdovia Gdów
13 10 17-37
13 Wieliczanka Wieliczka
13 7 16-40
14 LKS Rudnik
13 6 16-45


PDF Terminarz i wyniki Klasy Okręgowej Kraków GRUPA III w formacie PDF




Klasa A

Tabela rozgrywek ligi: KLASA A MYŚLENICE


SEZON 2016/2017


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Zielonka Wrząsowice
15 40 53-14
2 Dziecanovia Dziekanowice
15 36 47-21
3 Rokita Kornatka
15 27 36-21
4 Beskid Tokarnia
15 25 34-28
5 Wróblowianka Kraków
15 24 25-15
6 Wrzosy Osieczany
15 24 37-31
7 Jordan Zakliczyn
15 23 29-27
8 Iskra Głogoczów
15 22 30-31
9
Clavia Świątniki Górne
15 18 27-29
10 LKS Trzebunia
15 18 23-31
11 Lubomir Wiśniowa
15 16 25-33
12 Topór Tenczyn
15 15 22-33
13 Sęp Droginia
15 15 25-36
14 Orzeł Nowa Wieś
15 14 23-32
15 LKS Rudnik II
15 12 21-55
16 Skalnik Trzemeśnia
15 8 23-43


PDF Terminarz i wyniki klasy "A" w formacie PDF




Klasa B

Tabela rozgrywek ligi: KLASA B MYŚLENICE - GRUPA I


SEZON 2016/2017


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Iskra Brzączowice
9 21 20-10
2 Grodzisko Raciechowice
9 17 16-8
3 Sokół Borzęta
9 16 28-17
4 Jawor Jawornik
9 16 18-13
5 Górki Myślenice
9 14 32-18
6 Staw Polanka
9 11 19-20
7 Cyrhla Krzczonów
9 11 25-23
8
Cisy Harbutowice
9 8 13-28
9 Wicher Stróża
9 6 18-28
10 Opatkowianka Opatkowice
9 4 10-34


PDF Terminarz i wyniki klasy "B" GRUPA I w formacie PDF



Tabela rozgrywek ligi: KLASA B MYŚLENICE - GRUPA II


SEZON 2016/2017


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Gościbia II Sułkowice
8 20 28-11
2 Karpaty II Siepraw
8 12 18-16
3 Orzeł II Myślenice
8 11 14-13
4 Raba II Dobczyce
8 9 27-25
5 Tempo II Rzeszotary
8 1 16-38


PDF Terminarz i wyniki klasy "B" GRUPA II w formacie PDF



II Liga Juniorów

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE


SEZON 2016/2017


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Pcimianka Pcim
13 39 76-5
2 Staw Polanka
13 28 38-12
3 Jordan Zakliczyn
13 28 33-23
4 Orzeł Myślenice
13 27 40-21
5 LKS Rudnik
13 21 32-28
6 Tempo Rzeszotary
13 20 28-25
7 Raba Dobczyce
13 19 33-38
8
Karpaty Siepraw
13 18 25-19
9 Wicher Stróża
13 17 31-47
10 Skalnik Trzemeśnia
13 14 27-47
11 Rokita Kornatka
13 10 16-44
12 LKS Mogilany
13 9 24-44
13 GrodziskO Raciechowice
13 9 29-39
14 Iskra Brzączowice
13 4 23-63


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Juniorów w formacie PDF



III Liga Juniorów

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Topór Tenczyn
10 25 50-15
2 Jawor Jawornik
10 23 45-17
3 Wróblowianka Kraków
10 22 44-22
4 Cisy Harbutowice
10 19 26-15
5 Hejnał Krzyszkowice
10 15 26-22
6 Clavia Świątniki Górne
10 14 31-29
7 Zielonka Wrząsowice
10 13 21-20
8
Orzeł Nowa Wieś
10 11 25-34
9 Sęp Droginia
10 10 14-32
10 Dziecanovia Dziekanowice
10 7 14-58
11 Cyrhla Krzczonów
10 0 6-38



PDF Terminarz i wyniki III Ligi Juniorów w formacie PDF



II Liga Juniorów Młodszych

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Szczebel Lubień
6 15 34-6
2 Beskid Tokarnia
6 12 20-6
3 LKS Trzebunia
6 9 18-15
4 Trójka Myślenice
6 0 7-52



PDF Terminarz i wyniki II Ligi Juniorów Młodszych w formacie PDF



II Liga Trampkarzy

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Raba Dobczyce
9 24 65-11
2 Karpaty Siepraw
9 24 58-14
3 UKS Topór Tenczyn
9 24 57-9
4 FA Tokarnia
9 15 35-22
5 Orzeł II Myślenice
9 15 38-21
6 Grodzisko Raciechowice
9 12 40-34
7 LKS Rudnik
9 12 18-27
8 LKS Mogilany
9 6 20-58
9 Trójka Myślenice
9 3 10-83
10 Jordan Zakliczyn
9 0 10-72


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Trampkarzy w formacie PDF



III Liga Trampkarz

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Akademia Pasternik Ochojno
6 18 37-1
2 Skalnik Trzemeśnia
6 12 43-13
3 Iskra Głogoczów
6 12 32-14
4 Wróblowianka Kraków
6 6 8-13
5 Tempo Rzeszotary
6 6 20-27
6 Clavia Świątniki Górne
6 6 26-35
7 Zielonka Wrząsowice
6 3 5-68


PDF Terminarz i wyniki III Ligi Trampkarzy w formacie PDF



II Liga Młodzików

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Raba I Dobczyce
10 28 61-5
2 Trójka I Myślenice
10 25 57-10
3 Gościbia Sułkowice
10 24 29-18
4 Skalnik Trzemeśnia
10 18 42-25
5 Dalin I Myślenice
10 18 32-21
6 Pcimianka I Pcim
10 18 20-19
7 FA Tokarnia
10 12 22-39
8 UKS Topór Tenczyn
10 12 23-35
9 Lubomir Wiśniowa
10 6 16-43
10 LKS Rudnik
10 3 26-54
11 Karpaty Siepraw
10 0 7-66


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Młodzików w formacie PDF



III Liga Młodzików

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Akademia Pasternik Ochojno
12 34 88-10
2 Płomień Brzączowice
12 29 56-21
3 LKS Mogilany
12 23 51-20
4 Pcimianka II Pcim
12 23 51-22
5 Jawor Jawornik
12 21 38-28
6 Raba III Dobczyce
12 20 42-40
7 Opatkowianka Opatkowice
12 19 26-28
8 Trójka II Myślenice
12 13 22-35
9 Dalin II Myślenice
12 11 42-30
10 Cisy Harbutowice
12 10 29-34
11 Iskra Głogoczów
12 9 22-46
12 Hejnał Krzyszkowice
12 8 18-34
13 Grodzisko II Raciechowice
12 3 8-145


PDF Terminarz i wyniki III Ligi Młodzików w formacie PDF



Liga Orlików

Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA A


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze Punkty Bramki
1
Pcimianka I Pcim
7 18 49-9
2 Gościbia II Sułkowice
7 15 42-23
3 Dalin I Myślenice
6 13 57-12
4 Akademia Futbolu Ochojno
5 12 62-17
5 UKS Topór I Tenczyn
6 11 37-9
6 Lubomir Wiśniowa
7 10 48-25
7 Orzeł II Myślenice
5 10 28-21
8 Football Academy Tokarnia I
6 9 37-31
9 Hejnał Krzyszkowice
6 7 27-30
10 Raba II Dobczyce
7 1 5-84
11 Sęp Droginia
7 1 6-89
12 Grodzisko II Raciechowice
5 0 8-57


Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA B


SEZON 2016/2017



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze Punkty Bramki
1
Futbol Brzączowice
8 21 78-15
2 Football Academy Tokarnia II
8 19 51-20
3 Orzeł I Myślenice
7 16 45-8
4 Gościbia I Sułkowice
8 15 33-34
5 Grodzisko I Raciechowice
6 12 36-31
6 Raba I Dobczyce
7 11 26-19
7 Pcimianka II Pcim
7 9 22-28
8 Dalin II Myślenice
7 9 24-23
9 Orzeł III Myślenice
8 9 23-43
10 Opatkowianka Opatkowice
7 9 19-23
11 Karpaty Siepraw 6 6 15-28
12 LKS Rudnik
7 6 30-37
13 UKS Topór II Tenczyn
7 3 12-54
14 Trójka Myślenice
7 0 7-64





PDF Terminarz i wyniki Ligi Orlików - PDF




Liga ŻAKÓW

SEZON 2016/2017



PDF Terminarz Ligi Żaków w formacie PDF