Strona Główna Kontakt Podokręg Piłki Nożnej Myślenice
Do pobrania: PDF Sprawozdanie meczowe - PDF DOC Sprawozdanie meczowe - DOC


Tabele i Terminarze




KALENDARZ ROZGRYWEK RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2015/2016!

PDF Kalendarz w formacie PDF


Klasa A

Tabela rozgrywek ligi: KLASA A MYŚLENICE


SEZON 2015/2016


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
LKS Mogilany
13 37 50-5
2 Pasternik Ochojno
13 34 62-20
3 Zielonka Wrząsowice
13 29 32-24
4 Wrzosy Osieczany
13 24 33-23
5 Iskra Głogoczów
13 21 29-21
6 Skalnik Trzemeśnia
13 18 24-25
7 Topór Tenczyn
13 17 34-35
8 Sęp Droginia
13 17 25-35
9
Clavia Świątniki Górne
13 17 23-27
10 Rokita Kornatka
13 15 23-27
11 Wróblowianka Kraków
13 11 23-39
12 Orzeł Nowa Wieś
13 9 18-27
13 Iskra Brzączowice
13 6 13-54
14 LKS Rudnik II
13 5 21-48


PDF Terminarz i wyniki klasy "A" w formacie PDF




Klasa B

Tabela rozgrywek ligi: KLASA B MYŚLENICE


SEZON 2015/2016


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Beskid Tokarnia
11 31 61-18
2 Górki Myślenice
11 23 29-17
3 Cyrhla Krzczonów
11 22 33-23
4 LKS Trzebunia
11 22 35-14
5 Grodzisko Raciechowice
11 21 26-18
6 Lubomir Wiśniowa
11 19 23-13
7 Sokół Borzęta
11 14 21-26
8 Gościbia II Sułkowice
11 11 24-29
9
Karpaty II Siepraw
11 8 9-25
10 Raba II Dobczyce
11 8 24-43
11 Staw Polanka
11 7 17-40
12 Jawor Jawornik
11 3 11-47


PDF Terminarz i wyniki klasy "B" w formacie PDF



Klasa C

Tabela rozgrywek ligi: KLASA C MYŚLENICE


SEZON 2015/2016


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Wicher Stróża
6 18 29-6
2 Cisy Harbutowice
6 12 17-7
3 Krzemień Jasienice
6 10 19-10
4 Dukla Bysina
6 7 14-22
5 Pasternik II Ochojno
6 6 19-34
6 Tempo II Rzeszotary
6 6 17-23
7 EDITRAS-WIRAX Polanka
6 3 9-22


PDF Terminarz i wyniki klasy "C" w formacie PDF



II Liga Juniorów

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE


SEZON 2015/2016


Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
LKS Mogilany
13 39 104-12
2 Beskid Tokarnia
13 34 102-25
3 Pcimianka Pcim
13 30 58-25
4 Orzeł Myślenice
13 24 50-22
5 Jordan Zakliczyn
13 23 38-26
6 Tempo Rzeszotary
13 21 34-42
7 Raba Dobczyce
13 19 41-46
8
LKS Rudnik
13 17 33-46
9 Iskra Brzączowice
13 14 43-68
10 Grodzisko Raciechowice
13 14 35-59
11 Wicher Stróża
13 10 21-55
12 Dziecanovia Dziakanowice
13 9 26-68
13 Orzeł Nowa Wieś
13 7 17-67
14 Rokita Kornatka
13 6 9-50


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Juniorów w formacie PDF



III Liga Juniorów

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Cisy Harbutowice
11 28 33-10
2 Zielonka Wrząsowice
11 25 43-17
3 Staw Polanka
11 24 38-12
4 Lubomir Wiśniowa
11 23 25-14
5 Skalnik Trzemeśnia
11 22 53-24
6 Wróblowianka Kraków
11 15 27-37
7 cyrhla Krzczonów
11 13 21-23
8
Sokół Borzęta
11 12 19-25
9 Jawor Jawornik
11 11 37-32
10 Topór Tenczyn
11 10 27-54
11 Sęp Droginia
11 5 8-50
12 Clavia Świątniki Górne
11 4 27-60



PDF Terminarz i wyniki III Ligi Juniorów w formacie PDF



II Liga Juniorów Młodszych

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Beskid Tokarnia
0 0 0-0
2 Dalin II Myślenice
0 0 0-0
3 Hejnał Krzyszkowice
0 0 0-0
4 LKS Mogilany
0 0 0-0
5 Orzeł Myślenice
0 0 0-0
6 Pcimianka Pcim
0 0 0-0



PDF Terminarz i wyniki II Ligi Juniorów Młodszych w formacie PDF



II Liga Trampkarzy

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Orzeł Myślenice
12 36 81-5
2 Gościbia Sułkowice
12 28 32-7
3 LKS Rudnik
12 26 38-12
4 Orzeł Nowa Wieś
12 26 39-16
5 Karpaty Siepraw
12 20 23-20
6 UKS Topór Tenczyn
12 18 49-30
7 Raba Dobczyce
12 17 33-27
8 Grodzisko Raciechowice
12 13 22-44
9 LKS Mogilany
12 12 22-42
10 Lubomir Wiśniowa
12 10 13-56
11 FA Tokarnia
12 8 23-34
12 Jordan Zakliczyn
12 6 17-55
13 Dalin II Myślenice
12 5 17-61


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Trampkarzy w formacie PDF



III Liga Trampkarz

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Raba II Dobczyce
12 33 80-22
2 Clavia Świątniki Górne
12 33 73-18
3 Trójka Myślenice
12 27 53-25
4 Orzeł II Myślenice
12 22 54-27
5 Skalnik Trzemeśnia
12 19 74-54
6 Sęp Droginia
12 19 41-42
7 Hejnał Krzyszkowice
12 19 33-51
8 Iskra Głogoczów
12 16 36-32
9 Wróblowianka Kraków
12 16 37-38
10 Tempo Rzeszotary
12 15 47-45
11 Dziecanovia Dziekanowice
12 6 12-66
12 Pasternik Ochojno
12 3 20-101
13
Zielonka Wrząsowice
12 3 24-63


PDF Terminarz i wyniki III Ligi Trampkarzy w formacie PDF



II Liga Młodzików

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Dalin I Myślenice
10 27 37-10
2 Grodzisko Raciechowice
10 25 41-11
3 Lubomir Wiśniowa
10 24 28-15
4 UKS Topór Tenczyn
10 18 37-22
5 LKS Rudnik
10 15 20-20
6 Pcimianka II Pcim
10 15 18-21
7 Raba I Dobczyce
10 12 29-33
8 Gościbia Sułkowice
10 11 22-26
9 Karpaty Siepraw
10 9 16-42
10 Iskra Głogoczów
10 7 16-34
11 LKS Mogilany
10 0 7-37


PDF Terminarz i wyniki II Ligi Młodzików w formacie PDF



III Liga Młodzików

Tabela rozgrywek ligi: III LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Mecze
Punkty Stosunek bramek
1
Skalnik Trzemeśnia
9 24 42-12
2 Trójka Myślenice
9 20 29-8
3 FA Tokarnia
9 19 41-20
4 Płomień Brzączowice
9 14 16-34
5 Raba II Dobczyce
9 12 28-27
6 Dalin II Myślenice
9 12 37-18
7 Opatkowianka Opatkowice
9 12 32-17
8 Pcimianka I Pcim
9 7 12-47
9 Wróblowianka Kraków
9 6 11-46
10 Cisy Harbutowice
9 4 8-27


PDF Terminarz i wyniki III Ligi Młodzików w formacie PDF



Liga Orlików

Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA A


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Punkty
1
Pcimianka I Pcim
33
2 Orzeł I Myślenice
27
3 Dalin I Myślenice
25
4 Trójka I Myślenice
23
5 Raba I Dobczyce
22
6 Gościbia I Sułkowice
16
7 UKS Topór I Tenczyn
14
8 Grodzisko I Raciechowice
12
9 Pcimianka III Pcim
9
10 Karpaty Siepraw
7
11 Trójka II Myślenice
6
12 Skalnik Trzemeśnia
3


Tabela rozgrywek ligi: LIGA ORLIKÓW MYŚLENICE - GRUPA B


SEZON 2015/2016



Miejsce
Nazwa drużyny
Punkty
1
Lubomir Wiśniowa
30
2 Raba II Dobczyce
24
3 FA Tokarnia
19
4 Gościbia II Sułkowice
19
5 Dalin II Myślenice
18
6 Orzeł II Myślenice
16
7 LKS Rudnik
14
8 Opatkowianka Opatkowice
13
9 Grodzisko II Raciechowice
12
10 Pcimianka II Pcim
11
11 Hejnał Krzyszkowice 9
12 UKS Topór II Tenczyn
6


PDF Terminarz i wyniki Ligi Orlików - PDF




Liga ŻAKÓW

SEZON 2015/2016



PDF Terminarz Ligi Żaków w formacie PDF